Craft Active Comfort Short Sleeve M black

Obj. číslo: 1850000081

Pánske funkčné tričko Craft Active Comfort je vhodné na rôzne športové aktivity ale aj bežné nosenie v chladnejších podmienkach.

viac info

Pôvodne 30,95 €

Ušetríte 2,50 € (-8 %)

28,45 €

Popis tovaru

Craft Active Comfort je pánske termo tričko s krátkym rukávom vyrobené z mäkkého, pohodlného materiálu. Udrží vás v teple a suchu pri akejkoľvek fyzickej aktivite v mierne chladných až chladných podmienkach. Tričko je ergonomického strihu, ktorý umožňuje maximálnu voľnosť pohybu a využíva aj koncept body mappingu, pre lepšiu reguláciu telesnej teploty.

 

  • udrží teplo a sucho 
  • ergonomický strih 
  • body mapping
  • hustota: 160 g/m2
  • krátky rukáv 

 

Materiál: 70% Polyester, 30% Polyamide 

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Syntetika
Špecifikácia materiálu 70% Polyester, 30% Polyamide
Použitie Športové aktivity, bežné nosenie
Strih úzky

Výrobca (Craft)

Produkty Craft sú produkty pohodlia a bolesti, snehu a dažďa, padania a vzostupov, plné eufórie po posúvaní vytrvalostných limitov. Firma Craft žije športovým vypracovaním a testovaním produktov. Už štyri desaťročia poskytuje optimálny výkon prostredníctvom funkčného športového oblečenia Craft. Rovnako dlho je táto značka neoddeliteľnou súčasťou profesionálneho sveta športu. Vďaka dlhej a plodnej spolupráci s elitnými atlétmi po celom svete Craft vyvíja špecifické športové oblečenie pre optimálnu funkčnosť a maximálne športové výkony.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber