Vernostný program

Za vernosť Vás odmeníme. U nás ušetríte a navyše máte možnosť využiť ako prví špeciálne ponuky.

Bonusový program

Od 7.10. 2017 Vám ponúkame nový program pod názvom bonusový program Sportrysy. Za nákupy v hodnote 1000 EUR (1000 bodov) v našich kamenných predajniach a na našom Eshope vás odmeníme poukážkou v hodnote 10 EUR, ktorú môžete využiť pri ďalšom nákupe.

Čo je to bonusový program?

 • Jedná sa o systém odmeňovania zákazníkov, ktorí aktívne nakupujú na našom Eshope, alebo v našich predajniach.
 • Funguje na základe zbierania bodov (nákupov), na vašu zákaznícku kartu. Za každé 1 EURO hodnoty (ceny) nákupu zákazníka náleží zákazníkovi bonusového programu jeden bod.
 • Pri dosiahnutí sumy 1000 bodov Vám bude automaticky vygenerovaná bonusová poukážka v hodnote 10 EUR. 
 • Poukážka Vám bude zaslaná emailom, alebo osobne vytlačená v predajni po dosiahnutí 1000 bodov.

Ako uplatniť bonusovú poukážku Sportrysy?

Ak ste na Vašej zákazníckej karte dosiahli sumu (1000 EUR/1000 bodov), bude Vám vygenerovaná poukážka v hodnote 10 EUR. Poukážku viete uplatniť osobne pri ďalšom nákupe, alebo pri objednávke cez Eshop. Poukážka je prenosná. Pri nákupe cez Eshop kód z poukážky uvediete do políčka „Tu môžete zadať kód zľavového kupónu alebo darčekovej poukážky“ a z nákupu Vám bude automaticky odrátaná suma 10 EUR.

Bonusová poukážka má platnosť 31 kalendárnych dní od dátumu jej vystavenia. Po termíne expirácie už nebude možné bonusovú poukážku uplatniť.

Vernostné zľavy 

Členstvom vo vernostnom programe získate skvelú možnosť na poskytnutie zľavy na nezlacnený tovar vo výške:

 •   8% – prepočítaná automaticky ku každému nezlacnenému tovaru na e-shope www.sportrysy.sk; 
 • 10% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 1700,- eur počas kalendárneho roka;
 • 12% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 2300,- eur počas kalendárneho roka;
 • 15% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 3000,- eur počas kalendárneho roka.

Ako zľavu uplatniť?

Postup je jednoduchý:

 1. Registrujte sa na www.sportrysy.sk 
 2. Objednajte
 3. Zbierajte kredity za nákupy
 4. Šetrite

Výhody členstva 

Členstvom vo vernostnom programe získavate nasledujúce výhody:

 • Zľava z nákupu, ktorú si môžete zvýšiť. 
 • Prehľad o novinkách a akciách. 
 • Limitované ponuky len pre stálych zákazníkov.
 • Príležitostné benefity len pre stálych zákazníkov.
 • Pozvánky na zaujímavé podujatia (súťaže, testovania lyží…), ktoré organizujeme.

Všeobecné pravidlá 

Členom vernostného klubu sa stanete po vyplnení registračného formulára vo všetkých predajniach Sportrysy a registráciou v internetovom obchode www.sportrysy.sk.
 
Registráciou dávate súhlas, aby sme Vám zasielali informácie o aktuálnych akciách predajní Sportrysy alebo internetového obchodu www.sportrysy.sk. Príležitostne Vám pošleme e-mail alebo poštu.
 
Vy alebo Najbližší rodinní príslušníci získate nárok na poskytnutie 8% zľavy na nezlacnený tovar. Táto zľava je v internetovom obchode prepočítavaná automaticky pri každom nezlacnenom tovare.
 
Ak počas kalendárneho roka nakúpite nad 1700,- eur, získate zľavu 10% a za nákupy nad 2300,- eur až 12 % zľavu. V internetovom obchode sa Vám budú ceny prepočítavať podľa výšky zľavy.

Zľavy nie je možné kumulovať a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia alebo výpredaj). (Vernostná zľava sa nevzťahuje aj na špecifické druhy tovaru ako napr. niektoré značky bicyklov).

Máte už našu kartu zákazníka?

Aj existujúcu kartu zákazníka môžte uplatniť pri nákupe cez internetový obchod. Pred uskutočnením objednávky sa, prosím, zaregistrujte, aby Vám boli body za nákup pripočítané. 

Vykonali ste objednávku, ale zistili ste, že už kartu zákazníka máte? Nevadí. Zaregistrujte sa ako existujúci zákazník, prihláste sa a vykonajte objednávku ešte raz a my Vám pripočítame body. Napíšte nám, aby sme Vám pôvodnú objednávku zrušili ešte pred jej expedíciou.

Aprílový výber

Mohlo by vás zaujímať

20. február 2018

Report - Štrbské bežky 2018

V nedeľu 18. februára 2018 sa na Štrbskom Plese uskutočnil už piaty ročník verejných pretekov v behu na lyžiach. Podujatie každoročne podporujú svojou aktívnou účasťou hudobníci zo skupiny No Name.

Ďalšie články z magazínu

Vernostný program