Prečo nakupovať práve u nás

1. Vyše 20 rokov skúseností

Oficiálne sa športový osud Sportrysy datuje od roku 1993. Tento príbeh sa ale začal odohrávať už oveľa skôr. V deň, keď mladý neskúsený nosič z podtatier vyšiel na svoju prvú vysokohorskú vynášku.  
Sportrysy sme už založili ako aktívni športovci. Uvedomovali sme si, že na Slovensku žalostne chýba dobrý obchod, kde by si mohol aktívny i rekreačný športovec kúpiť cepín či kvalitné topánky do hôr. Týmto v tej dobe "šialeným" počinom sme sa stali jedným z prvých outdoorových obchodov na Slovensku.

Čo sme sa za 20 rokov naučili a ako z toho môžete benefitovať Vy

  • dokonale poznáme potreby horolezcov
  • roky sa aktívne venujeme outdoorovým športom
  • máme úzke väzby a spätnú väzbu od dodávateľov
  • spolupracujeme so špičkovými športovcami
  • máme prehľad o outdoorových novinkách a inováciách

2. Zakladáme si na osobnom prístupe

Pre nás ste na prvom mieste Vy, náš zákazník, a Vaše potreby. Aby sme Vám mohli čo najlepšie poradiť, potrebujeme Vás spoznať. V predajniach i v eshope sme Vám plne k dispozícii. Rozoberieme Vaše potreby, zistíme preferencie, poradíme. Spolu nájdeme to správne riešenie :-)

3. Rady skúsených športovcov

Ak čakáte naučené frázy z letákov výrobcov, budete sklamaný. My predávame na základe skúseností. Aktívne športujeme a predávaný tovar sami, či za pomoci profesionálnych  športovcov, testujeme. Sme tak schopní poskytnúť Vám z prvej ruky praktické rady a tipy. Príďte sa k nám presvedčiť!

4. Len overené značky

U nás nájdete len kvalitné a overené značky, ktoré Vás v teréne nesklamú. Športové vybavenie testujeme my sami alebo priamo rôzni športovci, ktorých na ceste za úspechom podporujeme.

5. Vybavíme Vás od hlavy po päty do outdooru

Nepredávame tovar, predávame šport. U nás nájdete širokú ponuku outdoorovej výstroje, obuvi a vybavenia na bežky, lyže či bicykel.

6. Nákupom nekončíme a poskytneme kompletný servis na profesionálnej úrovni

Našim cieľom je byť Vašim dlhodobým športovým partnerom. A partnerstvo nákupom nekončí. Práve naopak. Chceme sa aj naďalej starať o Vašu pohodu a bezpečnosť. Kvalitný servis je tým prvým krokom. Zakúpené viazanie Vám bezplatne namontujeme, na mieru orežeme pásy na lyže.

7. Odmeňujeme Vašu vernosť

Ak si nás obľúbite, poďakujeme sa Vám. Ako náš verný zákazník budete mať možnosť nakupovať so zľavou. Základná 8% zľava je určená pre každého zákazníka nakupujúceho online. Ak sa registrujete, môžete začať zbierať body a postupne sa prepracovať na zľavu vo výške 10% alebo 12% z nákupu nezlacneného tovaru. Ako prví dostanete možnosť nakúpiť zaujímavé tovary za dobré ceny, dostanete pozvánku na testovacie akcie či športové dni, ktoré organizujeme.

 

Májový výber

Mohlo by vás zaujímať

14. máj 2019

Beh na chatu pri Zelenom plese 2019

Sobota 8.6.2019  sa blíži míľovými krokmi a s ňou aj naše prípravy na jednu z top trailových bežeckých akcií sezóny - Beh na Chatu pri Zelenom plese. S podporou Sportrysy sa uskutoční už  XIV. ročník Beh na Chatu pri Zelenom plese k pamiatke Karla Jakeša I. predsedu Alkan klubu. Preteky sú zároveň nominačné na Majstrovstvá Európy v behu do vrchu.

14. máj 2019

Beh v Raji 2019

V sobotu 1.6.2019 sa uskutoční s podporou Sport Rysy už štvrtý ročník bežeckých pretekov Beh v raji.  Príďte si vychutnať preteky v nádhernom prostredí Slovenského raja s tombolou, bohatým občerstvením a rôznymi atrakciami pre deti.

Ďalšie články z magazínu