Carrera Helma CJ-1 Youth

Obj. číslo: 1864401

Juniorská lyžiarská prilba Carrera CJ-1 Youth s možnosťou nastavenia obvodu hlavy.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 20,05 € (-33 %)

39,90 €

Popis tovaru

Lyžiarská prilba Carrera CJ-1 Youth je určená pre detských nadšencov lyžovania. Prilba má možnosť nastavenia obvodu hlavy tak, aby čo najlepšie sedela.

 

  • pasívna ventilácia - odvádza teplo a vlhkosť od hlavy 
  • Dry Wave - materiál podšívky, ktorá odvádza vlhkosť 
  • systém Rotex umožňuje jednoduché a presné nastavenie prilby na mieru podľa anatómie užívateľa, je integrovaný do podšívky 
  • technológia spájajúca polystyrénovou vrstvu s polykarbonátovou škrupinou
  • hmotnosť: 320 g

Parametre

Pohlavie Juniorské

Výrobca (Carrera)

Carrera bola založená v roku 1959 v Rakúsku Wilhelmom Angerom ako značka športových okuliarí. Wilhelm Anger Werker bol inšpirovaný Carrera Panamericana automobilovými závodmi. O 20 rokov neskôr zmenili meno na Optyl International a venovali sa výrobe motocyklových okuliarov a kukiel. V roku 1964 Wilhelm Anger vyvinul a patentoval materiál "Optyl", ktorý bol tepelne tvrdeného plastu o hmotnosti o 20% menej ako acetát, čo vedie k zníženiu alergickej reakcie. V roku 1974 sa spoločnosť premenovala na Carrera International a založila sídlo v Traun, Rakúsku a išla do partnerstva s automobilovým dizajnérom Ferdinandom Alexanderom rozvinúť slnečné okuliare kolekcie Carrera Porsche Design. Carrera výrobky sú vyvinuté v spolupráci s atlétmi a ťažia zo skúsenosti.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber