Novinky bežeckej obuvi HOKA ONE ONE

Kategórie
 
 
 
 
 

Novinky bežeckej obuvi HOKA ONE ONE

12. február 2019

Dni sa pomaličky ale isto predlžujú, a slnko hreje každým dňom čoraz viac. To je znak, že sa do našich končín pomaly, ale isto blíži jar. S blížiacim sa príchodom jari by sme vám chceli predstaviť inovovanú kolekciu bežeckej obuvi HOKA ONE ONE, ktorá má už nejaký ten rok stále miesto v ponuke našich predajní a e-shopu.

CLIFTON 5 – šikovný “cesťák“ s vynikajúcim tlmením a neutrálnym nášľapom. Priedušná a pohodlná topánka, ľahká aj napriek “masívnemu“ výzoru. Doterajší atraktívny dizajn je v novej kolekcii obohatený o nové farebné variácie v dámskej i pánskej verzii.

CHALLENGER ATR 5 – piata generácia “univerzálu“ vhodného na cestu i nespevnený povrch. Od ATR 4 sa odlišuje detailmi ako sú očká na šnúrky a nalaminované podporné prekrytie stredovej časti vrchnej textílie. Výška trailového dezénu podrážky je rovnaká - 4mm. Odlišný je však samotný “ofset“ - už nie je drobný ako pri ATR 4. Nášľap je neutrálny. Inovované sú pánske i dámske modely.

SPEEDGOAT 3 – tretia generácia trailovej obuvi s overeným “agresívnym“ Vibram MegaGrip dezénom. Zmenou oproti predošlej generácii je nalaminované stredové podporné prekrytie chodidla na vrchnej textílii a viac vystužená päta. Nášľap ostáva opäť neutrálny pri dámskej i pánskej verzii.

 

Úplnými novinkami v našej ponuke sú tieto modely:

ARAHI 3 – obuv určená výhradne na beh po asfaltovom povrchu. Vďaka novej podpornej technológii J-Frame™ poskytuje skvelé tlmenie a tzv. dynamickú stabilitu počas behu. Nášľap je neutrálny a zvršok je priedušný aj počas maximálneho výkonu. V našej ponuke máme dámsky i pánsky model.

TRACER 2 – jedná sa o najľahšiu obuv v kategórii cestnej obuvi z tejto značky. Medzipodrážka disponuje kombináciou “dvojitej hustoty“ s označením PRO2Lite. Vďaka tomu dokáže poskytnúť skvelé tlmenie v oblasti päty a zároveň citlivosť v prednej časti. Nášľap je neutrálny a zvršok topánky je priedušný. V ponuke je dámska i pánska variácia.

Z tejto značky v kategórii regeneračná obuv sme našu ponuku rozšírili o ďalší model ORA RECOVERY SLIDE EBONY/DRESDEN BLUE.

 

Či už sa jedná o cestných bežcov alebo trailových vytrvalcov, veríme, že z našej ponuky obuvi HOKA ONE ONE si určite každý vyberie to svoje.

 

Jaroslava Filasová & Michal Kriššák

SPORTRYSY TEAM

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia