Black Diamond Traverse Pro 155cm

Obj. číslo: 1510000087

Odolné skialpinistické paličky Black Diamond Traverse Pro s celohliníkovou konštrukciou a FlickLock Pro funkciou flexibilného nastavenia dĺžky.

viac info

Pôvodne 89,95 €

Ušetríte 7,20 € (-8 %)

82,75 €

Popis tovaru

Skialpinistické paličky Black Diamond Traverse Pro v celohliníkovej konštrukcií na zvládnutie celodňového backcountry cestovania. Paličky s funkciami, ktoré ocenia nároční skialpinisti. FlickLock® systém nastavenia dĺžky ponúka výrazne zlepšenie upínacích síl v nízkoprofilovej konštrukcií. Rukoväť a technológia SwitchRelease™ v rukoväti zabezpečí zamknutie alebo bezpečnostné uvoľnenie popruhu na vrchu paličky v prípade uvolnenia, keď palička zistane zakliesnena v prekážke.

 

  • SwitchRelease™ technológia v rukoväti zabezpečí zamknutie alebo bezpečnostné uvoľnenie popruhu na zápästí
  • FlickLock® Pro systém nastavenia dĺžky
  • dĺžka: 105-155cm
  • 100mm košíky
  • hmotnosť: 606g

 

Materiál: 16 mm hliníková vrchná časť a 14mm hliníková spodná časť paličky

Parametre

Počet dielov Dvojdielne
Nastavovací systém Flick-lock
Maximálna výška 155 cm
Grip Gumený/Plastový

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber