Black Diamond Transfer 3 Shovel

Obj. číslo: 1514457

Backcountry lopata Black Diamond Transfer 3 Shovel pozostáva z eloxovanej čepele a rozšíriteľnou, odnímateľnou rukoväťou.

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 4,00 € (-8 %)

45,95 €

Popis tovaru

Black Diamond Transfer 3 Shovel lopata navrhnutá s výsuvnou rukoväťou a veľkoobjemnou násadou lopaty. Hladká, odolná eloxovaná čepeľ spolu s rozšíriteľnou a odnímateľnou lichobežníkovou rukoväťou robia lopatu dobre fungujúcu v akejkoľvek backcountry situácií.
 

  • eloxovanou čepeľou
  • hybridná D/T rukoväť
  • hmotnosť: 692g

Parametre

Hmotnosť 692 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber