Black Diamond Stance Gloves black

Obj. číslo: 1510000182

Ultraľahké a zbaliteľné rukavice Stance Gloves vám udržia ruky v teple počas zimnej turistiky aj lyžovania, či iných outdoorových aktivitách.

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 4,00 € (-8 %)

45,95 €

Popis tovaru

Tieto vysoko všestranné rukavice Stance Gloves sú vhodnou voľbou najmä vďaka izolácii PrimaLoft®, vďaka ktorej vaše ruky ostanú v teple. Dlaňové náplaste z kozej kože poskytujú dlšiu trvanlivosť pri prácach s lanom. Súčasťou balenia je vrecúško.

 

  • ultraľahký materiál Pertex®Endurance
  • 133 g PrimaLoft® izolácie na zadnej strane ruky a dlane
  • náplasť z kozej kože na dlaniach
  • vrecúško s uzáverom na šnúrku
  • teplotný rozsah: -9/4°C
  • hmotnosť: 85 g

Materiál: 100% Polyester

Pertex Endurance technológia zahŕňa ultra-tenkú priedušnú povrchovú vrstvu, ktorá je vode a vetru odolná a zároveň vysoko priedušná. Je ideálnym materiálom pre použitie tam, kde sa vyžaduje vyššia odolnosť proti kondenzujúcej vlhkosti bez straty plynulého odvádzania vodnej pary od tela von. Je ideálny ako vrchný materiál páperových búnd a spacích vakov, pretože výrazne zvyšuje ich odolnosť voči vode.

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál Primaloft
Druh Celoprstové

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber