Black Diamond Soloist Finger Gloves black

Obj. číslo: 1510000033

Horolezecké rukavice Soloist Finger Gloves sú navrhnuté s rozdeleným prstom pre zvýšenú obratnosť, vhodné do chladného počasia pre vysokohorské aktivity.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 8,00 € (-8 %)

91,95 €

Popis tovaru

Technické rukavice Soloist Finger Gloves  sú vhodné na alpinistické lezenie. Kombináciou vodeodolnej vložky BDry ™ s odnímateľnou izolačnou vložkou PrimaLoft® poskytujú všestrannú ochranu počas zimných období. Kvalitná podšívka z flisu ponúka dodatočné pohodlie. Zosilnené ,,kevlarove“ prešívanie umožňuje rukavice používať pri zdolávaní skalnatého terénu.

 

  • 100% vodeodolné spracovaniepomocou systému BDry
  • ľahké, odolné voči oderu vďaka tkanine Pertex Shield
  • odnímateľná vložka obsahuje 340 g PrimaLoft izolácie a flisovú výstelku
  • kožená časť na dlani s kevlarovým prešívaním
  • teplotný rozsah: -29/-12 °C
  • hmotnosť: 261 g

 

Materiál: Zvršok: 100% Nylon, 100% Polyester, Dlaň: 100% Kozia koža, Podšívka: 100% Polyester, Vložka: 100% Polyuretán


Pertex Shield je spojením technicky pokročilej tkaniny s priedušnou mikroporéznou vodeodolnou vrstvou. So zameraním sa na odolnosť, Pertex Shield kombinuje vetru a vodeodolnosť s vynikajúcim komfortom, redukovaním kondenzácie vo vnútri.

 

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál Primaloft
Druh Bez prstov

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber