Black Diamond Sabretooth Pro

Obj. číslo: 1518002

Black Diamond Sabretooth Pro sú univerzálne mačky do snehu, ľadu a mixového terénu. Dodávajú sa vrátane antibootu proti nabaľovaniu snehu.

viac info

Pôvodne 144,95 €

Ušetríte 11,60 € (-8 %)

133,35 €

Popis tovaru

Najuniverzálnejšie mačky Black Diamond Sabretooth Pro sú vhodné do snehu,ľadu a aj do mixového terénu. Dodávajú sa vrátane proti-snehových podložiek proti nabaľovaniu snehu. Majú rýchloupínanie vhodné pre lyžiarky alebo topánky so žliabkom na špičke a päte.

 

Využitie - lezenie ľadov, vysokohorská turistika, horolezectvo

Nastaviteľné pre veľkosti topánok od 36 do 46

Materiál: nerezová oceľ

Hmotnosť: 968 g (pár s podložkami)

Veľkosť: 36-46

Parametre

Upínanie Automatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 968 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber