Black Diamond Rocklock Screwgate

Obj. číslo: 1513020

Veľká karabína Black Diamond Rocklock Screwgate so šrubovacou poistkou je ideálna pre istenie, zlaňovanie alebo zakladanie istiacích stanovísk.

viac info

Pôvodne 11,95 €

Ušetríte 1,00 € (-8 %)

10,95 €

Popis tovaru

Veľká karabína Black Diamond Rocklock Screwgate s keylock západkou a štrubovacou poistkou, ktorá znižuje pravdepodobnosť náhodného otvorenia. Ideálna pre viacdĺžkové a športové lezenie, klasický alpinizmus a istenie. Vyrába sa ako Screwgate (šrubovacia poistka) alebo Twistlock.

- pevnosť pozdĺžne: 24 kN

- pevnosť priečne: 7 kN

- pevnosť otvorený zámok: 7 kN

- hmotnosť: 89 g

Parametre

Poistka zámku Šrúbovacia
Hmotnosť 89 g
Pevnosť pozdĺžna 24 kN
Pevnosť priečna 7 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 7 kN

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber