Black Diamond QuickDraw Tour Probe 240

Obj. číslo: 1510000040

Black Diamond Probe Tour 240 je celohlníková lavínová sonda, ktorá vyniká ľahkosťou, odolnosťou a jednoduchosťou použitia aj v hrubých rukaviciach.

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 4,00 € (-8 %)

45,95 €

Popis tovaru

Black Diamond Probe Tour 240 je vďaka svojim krátkym rozmerom ideálna na túry, ktoré vyžadujú minimum hmotnosti. Sonda ponúka oproti konkurencii robustnejšie telo pri zachovaní nízkej hmotnosti. Vďaka tomu je možné so sondou pracovať plnohodnotne aj v hrubých rukaviciach.

 

  • vhodná do menších a plytších batohov
  • protišmykový grip
  • dĺžka 240 cm
  • hmotnosť 303 g

Parametre

Dĺžka 240 cm
Hmotnosť 303 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber