Black Diamond Midweight Fleece Gloves black

Obj. číslo: 1510000124

Rukavice Black Diamond Midweight Fleece z vetru odolného Polartec materiálu poskytujúce ľahkosť, priedušnosť a rýchloschnúcosť.

viac info

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 8,05 € (-26 %)

21,90 €

Popis tovaru

Fleece rukavice Black Diamond Midweight Fleece s vetru odolnosťou sú ideálne pre chladné dni na prechádzkach prírodou. Plne kožená dlaň s ukazovákom poskytujú bezpečné uchopenie. Digitálny materiál a indexovanie na palcoch umožňuje funkčnosť dotykovej obrazovky pomocou rukavíc.

 

  • kožená dlaň
  • digitálny materiál a indexovanie na palcoch
  • prevrátené švy pre vyššie pohodlie
  • rozsah teplôt: 0°C / 7°C
  • hmotnosť: 70 g

 

Materiál: 251g Polartec® fleece

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál 251g Polartec® Fleece
Druh Celoprstové

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber