Black Diamond Mercury Mitts black

Obj. číslo: 1510000032

Najuniverzálnejšie a najpopulárnejšie rukavice Mercury Mitts Gloves sú vybavené plne nepremokavou vložkou a izoláciou PrimaLoft®, ako aj odnímateľnou vložkou s rozdelenými prstami pre zvýšenú obratnosť.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 8,00 € (-8 %)

91,95 €

Popis tovaru

Rukavice Black Diamond Mercury Mitts Gloves sú obľúbenou voľbou pre celoročné využitie. Štvorcestná tkanina Pertex® Shield je odolná voči vlhkosti. Trvanlivosť v náročných ročných obdobiach zvyšuje kozia koža s kevlarovým švom. Odnímateľná vložka s oddelenými prstami je vybavená flisovou podšívkou pre zvýšený tepelný komfort a vložka BDry ™ poskytuje ochranu proti vlhkosti aj vtedy, keď používate tepelnú vložku.

 

  • 100% vodeodolné spracovanie pomocou systému BDry 
  • ľahké, odolné voči oderu vďaka tkanine Pertex Shield
  • odnímateľná vložka obsahuje 340 g PrimaLoft izolácie a flisovú výstelku
  • odnímateľná vložka má dizajn s rozdeleným prstom
  • kožená časť na dlani s kevlarovým prešívaním

 

Materiál: Zvršok: 100% Nylon, 100% Polyester, Dlaň: 100% Kozia koža, Podšívka: 100% Polyester, Vložka: 100% Polyuretán

Pertex Shield je spojením technicky pokročilej tkaniny s priedušnou mikroporéznou vodeodolnou vrstvou. So zameraním sa na odolnosť, Pertex Shield kombinuje vetru a vodeodolnosť s vynikajúcim komfortom, redukovaním kondenzácie vo vnútri.

 

 

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber