Black Diamond Icon Polar alu mall

Obj. číslo: 1510000029

Ak si nočný živočích alebo potrebuješ silný svetelný výkon pri lezení ťažkej alpskej cesty aj v zimnom ročnom období, Black Diamond Icon Polar je čelovka, ktorá ti poskytne práve to, čo hľadáš.

viac info

Pôvodne 89,95 €

Ušetríte 25,05 € (-27 %)

64,90 €

Popis tovaru

Čelovka Black Diamond Icon Polar poskytuje bezprecedentný výkon 320 lúmenov, čo ju robí najvýkonnejšou čelovkou zo série tohto výrobcu. Dosvit až 100 m je jedným z najlepších na trhu. Vodotesnosť garantuje technická norma IPX 7, ktorá zaručuje funkčnosť pri každom dobrodružstve. Čelovka disponuje možnosťou uschovania batérie vo vrecku ako ochrana pred mrazivými teplotami a tak zachovanie životnosti batérie a zníženie váhy čelovky na hlave.

 

  • jedna LED QuadPower, dve SinglePower biela LED (white) a dve SinglePower biela LED (red) emitujú až 320 lúmenov na max. nastavení svietivosti
  • akumulátor mimo čelovky s možnosťou uschovania vo vrecku za účelom zníženia hmotnosti čelovky na hlave a predĺženia životnosti dĺžky trvácnosti svietivosti
  • červené svetlo pre režim nočného videnia majú stmievacie a strobo nastavenie bez aktivovania bieleho režimu
  • ukazovateľ stavu nabitia batérie po dobu 3s od zapnutia čelovky
  • nastavenie: plný výkon (v blízkosti a na diaľku), stlmený výkon, strobo, červené svetlo a uzamknutie
  • vodeodolnosť IPX 7 - ponorenie do hĺbky 1 m v priebehu 30 minút. 
  • 4 AA baterky (sú súčasťou)

 

typy LED: 1 QuadPower LED, 2 SinglePower LEDs (white), 2 SinglePower LEDs (red), 

  • max. výkon: 320 lúmenov
  • doba svietenia max.: 75 h (QuadPower LED), 250 h (2 SinglePower LEDs)
  • max. diaľka dosvitu: 100 m (QuadPower LED), 10m (2 SinglePower LEDs)

Hmotnosť: 300g s batériami

Parametre

Maximálny výkon Od 301 a viac lm
Maximálny dosvit 100 m
Maximálna doba svietenia 250 h
Hmotnosť 300 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (1)

Napíšte recenziu

Michal

BD - Icon polar Alu

Vyborna celovka so super dosvitom. Ovladanie mozne aj v rukaviciach. Obal s bateriami sa da pripnut na zadnu cast celovky alebo upevnit pomocou popruhou na telo co v zime predlzuje zivotnost bateriek a vobec to neprekaza pri chodeni ci behani.

Februárový výber