Black Diamond Heavyweight Wooltech Gloves

Obj. číslo: 1510000123

Mäkké fleece rukavice Black Diamond Heavyweight Wooltech Liner vyrobené v kombinácií s prírodnej vlny, ktoré odolávajú pachom a izolujú aj za mokra.

viac info

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 3,60 € (-8 %)

41,35 €

Popis tovaru

Rukavice Black Diamond Heavyweight Wooltech Liner sú vyrobené v kombinácií zmesi fleece a prírodnej vlny, vďaka čomu ponúkajú optimálnu kombináciu tepla a trvanlivosti. Vysoko priedušný materiál odoláva zápachu a izoluje aj za mokra a plne kožená dlaň s ukazovákom poskytujú bezpečné uchopenie. Digitálny materiál a indexovanie na palcoch umožňuje funkčnosť dotykovej obrazovky.

 

  • kožená dlaň
  • digitálny materiál a indexovanie na palcoch
  • rozsah teplôt: -4°C / 4°C
  • hmotnosť: 60 g

 

Materiál: 251g Polartec® Thermal Pro with Wool (60% Nylon, 40% Vlna)

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál 251g Polartec® Thermal Pro with Wool (60% Nylon, 40% Vlna)
Druh Celoprstové

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber