Black Diamond Gridlock Screwgate

Obj. číslo: 1512004

Istiaca karabína Black Diamond Gridlock Screwgate ponúka jedinečný tvar, ktorý intuitívne zachytáva istiacu slučku a eliminuje krížové zaťaženie. 

viac info

Pôvodne 19,99 €

Ušetríte 1,64 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Revolučná konštrukcia istiacej karabíny Black Diamond Gridlock Screwgate eliminuje nebezpečenstvo krížového zaťaženia. Navrhnutá špeciálne pre istenie. Jedinečný tvar izoluje istiacu slučku a udržuje karabínu v správnom smere.

 

- pevnosť pozdĺžne: 22 kN

- pevnosť priečne: 8 kN

- pevnosť otvorený zámok: 7 kN

- hmotnosť: 76 g

Parametre

Poistka zámku Šrúbovacia
Hmotnosť 76 g
Pevnosť pozdĺžna 22 kN
Pevnosť priečna 8 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 7 kN

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber