Black Diamond Glissade Gloves black

Obj. číslo: 1510000180

Alpinistické rukavice Glissade Gloves majú univerzálny dizajn a predstavujú štvorsezónnu všestrannosť. 

viac info

Pôvodne 64,95 €

Ušetríte 5,20 € (-8 %)

59,75 €

Popis tovaru

Rukavice Glissade Gloves s priedušnou technológiou BDry ™ a elastickou tkaninou Pertex Shield sú vhodné outdoorové aktivity v chladnom počasí. Integrovaná flisova vložka s izoláciou Thinsulate® na zadnej strane rúk udržiava potrebné teplo.

 

  • integrovaná podšívka obsahuje 100g izolácie Thinsulate® a 100g flisu
  • 100% vodeodolné spracovanie pomocou systému BDry
  • ľahké, odolné voči oderu vďaka tkanine Pertex Shield
  • kožená časť na dlani s kevlarovým prešívaním
  • teplotný rozsah: -17/-1 °C
  • hmotnosť: 175 g

 

Materiál: Materiál: Zvršok: 100% Nylon, Dlaň: 100% Kozia koža, Lining: 100% Polyester, Výplň: 65% Olefin, 35% Polyester, Vložka: 100% Polyuretán

 

Thinsulate je tenké syntetické termoizolačné mikrovlákno so štruktúrou prachového peria. Funguje na princípe zachytávania molekúl vzduchu medzi telom a vonkajším prostredím. Pretože tieto vlákna sú jemnejšie ako väčšina vlákien, zachytia viac molekúl vzduchu v menšom priestore a tak zaistia ešte lepšiu izoláciu. Veľkou výhodou je, že oblečenie s vláknom Thinsulate izoluje teplo aj vo vlhkom prostredí.

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh Celoprstové

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber