Black Diamond Express Ice Screw 10 cm

Obj. číslo: 1514004

Šrúba do ľadu Black Diamond Express Ice Screw 10 cm poskytuje rýchle zavŕtanie v kolmom ľade, kde je rýchlosť rozhodujúca. Vďaka leštenému telu a závitom sa s ňou ľahko manipuluje pri inštalácii, ale aj pri vyberaní z ľadu. Je vybavená vyklápacou kľučkou a plaketou s dvoma otvormi.

viac info

Pôvodne 54,95 €

Ušetríte 4,40 € (-8 %)

50,55 €

Popis tovaru

Šrúba Black Diamond Express Ice Screw do ľadu pre okamžité zavŕtanie v kolmom ľade, kde je rýchlosť nevyhnutná. Leštené telo a závity zabezpečujú vynikajúcu manipuláciu pri inštalácii, ale aj vyberaní šrúby z ľadu. Vyklápacia kľučka nijako neprekáža pri prenose alebo na nosiči materiálu a zároveň urýchľuje zavàtanie aj v rukaviciach. Dva otvory na plakete pre zapnutie expresu alebo slučky.

 

Vyrába sa v piatich dĺžkach :

118 g - 10 cm

134 g - 13 cm

145 g - 16 cm

159 g - 19 cm

168 g - 22 cm

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber