Black Diamond Expedition 2 145cm

Obj. číslo: 1510000090

Dvojdielné skialpinistické paličky Black Diamond Expedition 2 s 4-sezónnymi funkciami, paličky sú vybavené celohliníkovou konštrukciou a FlickLock® systémom nastavenia dĺžky.

viac info

Pôvodne 84,95 €

Ušetríte 6,80 € (-8 %)

78,15 €

Popis tovaru

Všestranné dvojdielné paličky Black Diamond Expedition 2 určené pre skialpinistov, avšak ich využiteľnosť si nájdu všetky 4 ročné obdobia. Ide o nastaviteľné a funkčné paličky s celohliníkovou konštrukciou, čo pridáva na trvácnosti a FlickLock systémom pre rýchle a bezpečné nastavenie dĺžky.

 

  • FlickLock® Pro systém nastavenia dĺžky
  • predĺžená penová rukoväť pre využiteľnosť počas celého roku
  • nastaviteľný popruh na zápästí
  • dĺžka: 95-145cm
  • 100mm košíky
  • hmotnosť: 487g

 

Materiál: 16 mm hliníková vrchná časť a 14mm hliníková spodná časť paličky

Parametre

Počet dielov Dvojdielne
Nastavovací systém Flick-lock
Maximálna výška 145 cm
Grip Penový

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber