Black Diamond Cyborg Pro

Obj. číslo: 1510006

Black Diamond Cyborg Pro sú horolezecké mačky s automatickým upínanim, vymeniteľnými vertikálnymi hrotmi s možnosťou úpravy na monohrot a anti-snow podložkami.

viac info

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 16,00 € (-8 %)

183,95 €

Popis tovaru

Black Diamond Cyborg Pro sú mačky na lezenie kolmých ľadov, alebo ťažké mixové lezenie. Predné vertikálne hroty dobre držia na malých výbežkoch a ľahko sa zarezávajú do ľadu, masívne sekundárne hroty zaisťujú dobrú stabilitu v kolmých ľadoch. Dodávajú sa vrátane proti-snehových podložiek proti nabaľovaniu snehu. Rýchloupínací systém zabezpečuje pevné spojenie s topánkou. Sú vhodné pre obuv so žliabkom vpredu aj vzadu alebo pre lyžiarky.

 

Využitie: lezenie ľadov, drytooling, horolezectvo

Pre veľkosti topánok 36 až 46

Materiál: nerezová oceľ

Hmotnosť: 1 120g (pár s podložkami)

Parametre

Upínanie Automatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 1120 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber