Black Diamond Crag Glove blue

Obj. číslo: 1510000038

Outdoorové rukavice Black Diamond Crag dokonale ochránia Vaše ruky pri lezení, istení alebo na zaistených cestách Via Ferratách.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,95 €

Ušetríte 1,60 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Odolné a ľahké rukavice Black Diamond Crag Glove vhodné na istenie, lezenie a Via ferraty. Pre pevný úchop a pohodlné nosenie sú rukavice vybavené kombináciou vysoko priedušného stretch-mesh materiálu a syntetickej kože.

 

  • syntetická koža na dlani a prstoch s vystuženým ukazovákom a palcom pre dlhšiu životnosť
  • pútko na zavesenie na karabínu
  • sťahovanie suchým zipsom
  • veľ. tabuľka 2. obrázok

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh Palčiakové

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber