Black Crows Camox Freebird 18/19

Obj. číslo: 1700000004

Black Crows Camox Freebird 18/19 sú kvalitné skialpové lyže, ktoré ťa s istotou podržia aj na tvrdom povrchu a nesklamú perfektnou priľnavosťou aj na tvrdý podklad.

viac info

Pôvodne 649,95 €

Ušetríte 52,00 € (-8 %)

597,95 €

Popis tovaru

Black Crows Camox Freebird 18/19 sú kvalitné skialpové lyže, ktoré ťa s istotou podržia aj na tvrdom povrchu a nesklamú perfektnou priľnavosťou aj na tvrdý podklad. Majú hravý ohyb a dvojitý rocker, preto sú všestranne prispôsobivé ako na krátke oblúky v skokoch tak aj na super rýchle, dlhé oblúky v bezpečných dojazdoch. Ich odľahčené drevené jadro spevnené carbonom poskytuje lyži tú pravú tuhosť a odolnosť, čo oceníťe hlavne v zjazdoch, no zároveň poskytuje komfort pri šlapaní vďaka nízkej váhe. Táto lyža je určená pre skúseného skialpinistu, ktorý vyžaduje jej hravosť, tuhosť a spoľahlivosť pri svojich náročných výstupoch a zjazdoch.

 

 • Hmotnosť: 2750 g/pár v dĺžke 178 cm (odľahčené jadro)
 • Rozmery špička/stred/päta: 133-96-114mm
  Rádius: 17m
  Progressive front rocker a light back rocker:
  - výborná kontrola pri točení, ľahká manévrovateľnosť, dobré nadnášanie v prašane
 • Medium classic camber:
  - klasický oblúk s miernym podbehom pod viazaním a snehom
 • Mierne zvýšená päta lyže spôsobuje mäkkosť na konci oblúku a uľahčuje nahadzovanie pásov
 • Medium flex: prispôsobivé lyžovanie

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Black Crows)

Francúzska freeski značka z Chamonix, ktorá bola založená v roku 2006 profesionálnymi freeskiermi Camille Jaccouxom a Bruno Compagnetom.

Najrýchlejšie rastúca lyžiarska značka na trhu. Veľmi silná a široká kolekcia – lyže na skialpinizmus, na zjazdovku, do strediska aj do voľného terénu, do prašanu aj do kôry a dokonca aj na backcounry freestyle a FIS obrovský slalom. 

Lyže z Chamonix sú vhodné pre európske podmienky (tvrdý vyfúkaný sneh, kôra, nie len prašan). Vyrábané sú v Európe – Rakúsko a Slovinsko. Majú výborné jazdné vlastnosti v rôznych druhoch snehu a sú stabilné aj vo vysokých rýchlostiach a navyše majú aj nadčasový dizajn.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber