Asics GT-2000 6 W žltá/sivá

Obj. číslo: 1240000088

Model Asics GT-200 6 s nižšou hmotnosťou, zvýšeným odpružením s každým krokom poskytuje optimalizovaný výkon a vysokú životnosť.

viac info

Pôvodne 140,00 €

Ušetríte 50,10 € (-35 %)

89,90 €

Popis tovaru

Asics GT-2000 6 je vhodná pre všetky typy bežcov. Podporný systém DuoMax® a odpruženie päty poskytujú ochrannú stabilitu, ktorá absorbuje nárazy na akomkoľvek povrchu. Bezšvová vrchná mriežka je priedušná, takže udrží tvoje nohy v suchu aj počas náročného tréningy, zatiaľ čo SpevaFoam medzipodrážka robí z tejto topánky najľahší variant medzi modelmi GT-2000. Podpor prirodzený pohyb svojej nohy spolu s Trusstic Systémom®, ktorý ju udrží v prirodzenej polohe počas každého bežeckého kroku. AHAR odolná podrážka poskytne každému tvojmu pohybu slobodu a flexibilitu pri každej zmene smeru. Guidance Trusstic System® - je oporou pre klenbu chodidla, zvyšuje funkčnú pevnosť a naviac redukuje hmotnosť

 

  • vhodné na cestu
  • odolné a ľahké
  • priedušné
  • podporný systém DuoMax®
  • Trusstic System®
 

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Ostatné topánky

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber