Asics GT-1000 3 neon green/white/blue

Obj. číslo: 1240000007

Pánska cestná bežecká obuv Asics GT-1000 3 je novšou verziou modelu GT 1000. Je energickejšia aj vďaka väčšiemu množstvu gélu, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 40,05 € (-33 %)

79,90 €

Popis tovaru

Cestná bežecká obuv Asics GT-1000 patrí do obľúbenej bežeckej série GEL-1000. Ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny a vďaka perfektnému tlmeniu a opore nohy je GT-1000 ideálnou topánkou pri strednej pronácii. Vhodná na stredne dlhé až dlhšie behy. 

 

  • Rearfoot and Forefoot GEL-Cushioning Systems - využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady
  • DuoMax - patentovaný systém ASICS, ktorý redukuje pôsobiace sily vo fáze došľapu
  • systém TRUSSTIC - je oporou pre klenbu chodidla, zvyšuje funkčnú pevnosť a naviac redukuje hmotnosť
  • medzipodrážka SpEva
  • Full Lenght Guidance Line – flex drážka pre lepšiu efektivitu chôdze
  • I.G.S. - Impact Guidance System je vzájomné prepojenie technológií ASICS pre optimálny a prirodzený pohyb chodidla od došľapu až po fázu odrazu

Parametre

Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber