Asics Gel-Pulse 7 W azaela/spring

Obj. číslo: 1240000074

Dámske cestné bežecké topánky Asics Gel-Pulse 7 W sú vhodným modelom pre začínajúce bežkyne.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 40,05 € (-40 %)

59,90 €

Popis tovaru

Zabehnite najrýchlejší čas a užite si skvelé tlmenie dámskej bežeckej obuvi Asics Gel Pulse 7. Ide o cenovo dostupnú a veľmi obľúbenú obuv pre bežkyne s neutrálnym a supinačním došľapom. Obuv poskytuje vysokú mieru tlmenia vďaka použitým technológiám v medzipodošve. Ideálna obuv pre bežkyne, ktoré hľadajú tú pravú obuv pre beh po ceste a spevnenom povrchu. 

 

  • SpEVA®- patentovaný materiál medzipodošvy, ktorý zdokonaľuje tlmiace a bežecké vlastnosti a zmierňuje opotrebenie medzipodrážky
  • AHAR + - materiál s vysokou odolnosťou a nižšou hmotnosťou
  • Full Length Guidance Line - Priebežná stabilizačný linka po celej dĺžke podošvy znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu.
  • GEL® (pod pätou a špičkou) - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady

 

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Textil, syntetika
Podrážka Ahar+

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber