Asics Gel-Noosa TRI 11 GS island blue

Obj. číslo: 1240000076

Juniorské bežecké topánky Asics Gel-Noosa Tri 11 GS s odpružením a ľahkou konštrukciou vhodné aj na dlhšie vzdialenosti. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 30,05 € (-42 %)

39,90 €

Popis tovaru

Bežecké juniorské topánky Asics Gel-Noosa Tri 11 GS sú vhodné na cestný beh vďaka odpruženiu a ľahkej konštrukcii. Topánky disponujú mäkkou podšívkou pre vyšší komfort počas nosenia. Ponúkajú otvorenú mesh sieťovinu pre zachovanie optimálnej priedušnosti. Po celej dĺžke topánky sa nachádzajú žiarivé detaily, ktoré sú praktické v neskorších hodinách alebo pri slabej viditeľnosti. 

 

  • Rearfoot GEL Cushioning Systems - systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily
  • EVA Removable Sockliner - vyberateľná penová stielka
  • ASICS Space Trusstic ® Vylepšený systém, ktorý tvorí oddelený priestor medzi podrážkou a systémom Trusstic. Výsledkom je možnosť riadenej vnútornej deformácie materiálu a dosiahnutie lepšej torznej stability
  • Seamless Construction - bezšvová konštrukcia
  • Full Length Guidance Line - Priebežná stabilizačný linka po celej dĺžke podošvy znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu.
  • Solyte 45 Foam ® Najnižšia hustota medzipodrážky. Solyte 45 Foam lepšie absorbuje nárazy pri dostatočnej miere stability.

Parametre

Pohlavie Juniorské

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber