Asics Gel-DS Trainer 21 NC orange/neonyeloww

Obj. číslo: 1240000070

Ak je vašou motiváciou rýchlosť, tak cestná bežecká obuv Asics Gel-DS Trainer 21 NC je pre Vás tou správnou topánkou. Je skvelou voľbou či už máte intervalový tréning raz týždenne, alebo chete zabehnúť maratón pod 3 hodiny.

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 40,05 € (-28 %)

99,90 €

Popis tovaru

Pánska bežecká obuv Asics Gel-DS Trainer 21 NC je ideálnou tréningovú obuvou pre beh po cestách a spevnenom povrchu. Je vytvorená pre bežcov s neutrálnym došľapom. Poskytuje podporou pre behy na dlhšie vzdialenosti. Bezšvový zvršok s tepelne lepenými švami poskytne skvelú priedušnosť a navodí príjemný pocit po celú dobu behu. Okrem tlmenia GEL v zadnej a prednej časti topánky obsahuje Dynamic Duomax zvyšujúce podporu klenby a dodávajúce chodidlu nutnú stabilitu pre dlhšie tréningy a preteky. Podošva poskytuje maximálnu priľnavosť na pevnom povrchu a skvelú flexibilitu po celú dobu behu.

 

  • Solyte® Midsole Material - úplne nový materiál strednej podošvy, ktorý je o 50% ľahší ako štandardný ASCIS EVA a znižuje tak hmotnosť topánky až o 10% pri zvýšenej dynamike odrazu
  • ComforDry ™ sockliner - vložka zabezpečuje odvod a suchý pocit v obuvi
  • AHAR + - Materiál s vysokou odolnosťou a nižšou hmotnosťou. Skosený a asymetrický tvar päty až do miesta odrazu cez prsty na nohách. 
  • Full Length Guidance Line® - stabilizačná linka po celej dĺžke podošvy. Znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu
  • GEL® (pod pätou a špičkou) - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady
  • AHAR - guma nachádzajúci sa vo veľmi vyťažených častiach podošvy, vďaka ktoré zvyšuje životnosť obuvi a poskytuje priľnavosť na vonkajších povrchoch.
  • reflexné prvky

 

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber