Alexander Luczy - Zážitky a príhody horského vagabunda - tuláka

Obj. číslo: 9004073

Nádherná kniha Zážitky a príhody horského vagabunda - tuláka od uznávahého horského vodcu Alexandera Luczyho, ktorý je držiteľom mnohých ocenení z medzinárodných fotografických súťaží.

viac info

Pôvodne 12,90 €

Ušetríte 1,05 € (-8 %)

11,85 €

Popis tovaru

Kniha Zážitky a príhody horského vagabunda - tuláka ponúka pútavé príbehy z hôr zo života Alexandera Luczyho doplnené o zaujímavé fotografie. Alexander Luczy je horský vodca UIAGM, člen švajčiarskej Asociácie horských vodcov. Vynikajúci horolezec a extrémny lyžiar, „človek z Tatier“, ktorého vyhnali ruské tanky v roku 1969 žiť do Švajčiarska. Lásku k horám získal aj vďaka svojmu otcovi, taktiež vynikajúcemu horolezcovi a lyžiarovi, Gustávovi  Alexandrovi Luczymu, s ktorým poznával Tatry už ako dieťa. Neskôr sa jeho partnermi na lane stali legendy slovenského horolezectva Milan Kriššák a Michal Orolín a mnohí ďalší. 

Parametre

Výrobca ()

Recenzia užívateľov (3)

Napíšte recenziu

jozef

Záž.a príh.- Alexandra Luczyho

Krásne-poučné-čítanie.Nikdy som neveril, že horolezectvo prináša tolku nádheru.Treba si to prečítať- doporučujem.

oliver

ZÁŽITKY A PRíHODY...

skromnosť je cnosť - tu to človek citi. treba si to prečítať.je to vynikajuca kniha hovoriaca o živote ako takom v naveznosti na ostatných - ČÍTAJ.

katarina

Zážitky a príhody horského vagabunda-tuláka hôr

obsahom je život popradčana- horolezca Alexandra Luczyho. Je to úžasna kniha, ktorú by si mal prečítat každy kto miluje hory. Popisuje svoj osobny zivot od čias mladosti, je tam vela fotodokumentacie. Proste DOPORUČUJEM- skôr narodeným, aj mládeži. Pisatel bol mojim spolupracovníkom-obdivujem, že jeho skromnost ho v zivote neopustila. Pise tak, ako mu slina prišla na jazyk. Ked sa zacitate, za dva dni ju zhltnete.Príjemný zážitok.

Marcový výber