686 Authentic Gossip Softshell Pants black

Obj. číslo: 9080000021

Dámske softshellové nohavice 686 Gossip Softshell Pants ponúkajú technicky premyslené detaily a nízku váhu. Hodia sa na lyžovanie a snowboarding.

viac info

Pôvodne 179,95 €

Ušetríte 90,05 € (-50 %)

89,90 €

Popis tovaru

686 Gossip softshell Pants W sú univerzálne, dámske snowboardové nohavice z pohodlného strečového materiálu, ktorý zaručuje komfort pri každom pohybe. Tepelná izolácia zaručuje pocit komfortu a tepla aj keď sú nohavice vlhké.


•    Soft shell materiál v troch vrstvách
•    Možnosť nastavenia pásu z vnútra
•    Spodný elastický lem
•    PJ Connect™ system

 

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Nepremokavé
Špecifikácia materiálu InfiDry®
Odvetrávanie Áno
Vodný stĺpec 10 000 mm
Priedušnosť 10 000 g/m2/24h
Traky Nie
Zateplenie áno
Použitie Freeride, lyžovanie, snowboarding
Strih Tailored Fit

Výrobca (686)

Odkedy zakladateľ značky 686 Michael Akira West, prvý krát ako teenager stúpil na skateboard na začiatku osemdesiatych rokov, okamžite mal novú vášeň. Slobod, ktorú skateboarding poskytuje splodila celoživotné pátranie po slobode prejavu vo všetkých formách. Počas nasledujúcich rokovy, Mike presadol zo skateboardingu na snowboarding. Pracoval a jazdil v rezorte Big Bear Mountain v Kalifornií a neustále zhromažďoval a hľadal nové nápady na vytvorenie unikátneho snowboardového oblečenia.

Všetky 686 výrobky sú vytvorené s cieľom posúvať aktuálne hranice technického prevedenia a dizajnu. Každý kus je jedinečne zhotovený aby poskytol viac než očakávate a aby ste posúvali svoje schopnosti za hranicu o ktorej ste si mysleli že je neprekonateľná.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber