Vaude Women's Teek Hat offspring

Obj. číslo: 7860000098

Dámsky klobúk Vaude Women's Teek Hat je ideálny letný spoločník na cesty zo Supplex® materiálu.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 2,40 € (-8 %)

27,55 €

Popis tovaru

Jednoducho zbaliteľný, prispôsobivý dámsky klobúk Vaude Women's Teek Hat z ľahkého a mäkkého materiálu Supplex®, ktorý v sebe kombinuje pohodlnosť bavlny a inovatívne vlákna, poskytuje spoľahlivú ochranu pred extrémnym slnečným žiarením. Supplex® materiál drží tvar, je priedušný, rýchloschnúci a zaručuje stálosť farieb.

 

  • materiál Supplex®
  • široký okraj
  • podšívka zo sieťoviny
  • dekoračná šnúrka
  • UPF 40 
  • Green Shape
  • hmotnosť: 55 g

 

Materiál: 
Hlavný materiál: 100% Polyamid;
Sieťovinová podšívka: 100% Polyester

Green Shape označenie značky VAUDE je garanciou pre produkty šetrné k životnému prostrediu vyrobené postupmi, ktoré nevplývajú negatívne na prírodné zdroje. To najlepšie pre človeka a prírodu.
Užívajte si slnko a horské športy dobre chránení. UPF hodnotenie 40 znamená, že daný kus látky prepustí menej ako  2,5% (menej ako 1/40) z UV žiarenia, ktoré na neho dopadne, čím zabezpečuje, v súlade so štandardom Australian/New Zealand standard AZ/NZS 4399:1996, ochranu pred UV žiarením, vytvorenú voľbou vlákien, väzby, hrúbky materiálu alebo vložením ochrannej mriežky z oxidu titaničitého, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a bol hodnotený EÚ ako neškodný.

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Vaude)

Nemecká značka Vaude je rodinný podnik dodávajúci kvalitné outdoorové oblečenie a vybavenie v segmentoch horské športy, cyklistika a tašky. Značka si uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť a zodpovednosť za životné prostredie. Od roku 2001 dodržiava prísne bezpečnostné pravidlá bluesign pri textilnej výrobe. Spoločnosť ako prvá outdoorová firma získala certifikát EMAS a má ambíciu stať sa najekologickejším dodávateľom v európe.

Heslo značky: "The Spirit of Mountain Sports"

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Martin, 1. 4. 2017

Spokojný

+ Výber tovaru

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber