Vaude Softshell Cap cedar wood

Obj. číslo: 7860000095

Uni-farebná čiapka v bejzbalovom štýle Vaude Softshell Cap v sebe skrýva viac funkcií, ako sa na prvý pohľad zdá.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,95 €

Ušetríte 1,60 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Uni-farebná čiapka v bejzbalovom štýle Vaude Softshell Cap je vyrobená z rýchloschnúceho softshell strečového materiálu. Vďaka integrovanej čelenke zachytáva pot z čela aj pri náročnej túre. Na vrchole môžete čelenku vyžmýkať a tá vyschne bez zanechania škvŕn.

 

 • otvory na vetranie
 • funkčná, pot absorbujúca čelenka vo vnútri
 • strečový materiál
 • voduodpudzujúca úprava
 • nastaviteľná veľkosť v zadnej časti
 • vyšité logo
 • unisex
 • UPF 40
 • certifikát bluesign®
 • Green Shape
 • hmotnosť: 72 g

 

Materiál: bluesign®-schválený materiál
Hlavný materiál: 88% Polyamid, 12% Elastan;
Úprava: 100% Polyester

bluesign® je prísna svetová norma posudzujúca a hodnotiaca úroveň dopadu výroby na životné prostredie, slúžiaca na ochranu zákazníkov a pracovníkov vo výrobe. Jedine výrobky pozostávajúce z 90% materiálov preverených touto normou nesú označenie bluesign® a sú šetrné k životnému prostrediu.
Tento výrobok je vodu odpudzujúci vďaka použitej technológii Eco Finish, bez použitia fluorokarbónov (PFC-free), čím je šetrný k životnému prostrediu.
Green Shape označenie značky VAUDE je garanciou pre produkty šetrné k životnému prostrediu vyrobené postupmi, ktoré nevplývajú negatívne na prírodné zdroje. To najlepšie pre človeka a prírodu.
Užívajte si slnko a horské športy dobre chránení. UPF hodnotenie 50+ znamená, že daný kus látky prepustí menej ako  2% (menej ako 1/50) z UV žiarenia, ktoré na neho dopadne, čím zabezpečuje, v súlade so štandardom Australian/New Zealand standard AZ/NZS 4399:1996, 98% ochranu pred UV žiarením, vytvorenú voľbou vlákien, väzby, hrúbky materiálu alebo vložením ochrannej mriežky z oxidu titaničitého, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a bol hodnotený EÚ ako neškodný.

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Vaude)

Nemecká značka Vaude je rodinný podnik dodávajúci kvalitné outdoorové oblečenie a vybavenie v segmentoch horské športy, cyklistika a tašky. Značka si uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť a zodpovednosť za životné prostredie. Od roku 2001 dodržiava prísne bezpečnostné pravidlá bluesign pri textilnej výrobe. Spoločnosť ako prvá outdoorová firma získala certifikát EMAS a má ambíciu stať sa najekologickejším dodávateľom v európe.

Heslo značky: "The Spirit of Mountain Sports"

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Lubkle, 20. 1. 2017

v tomto obchode nakupujem, lebo mám dobré skúsenosti s kvalitou tovaru, aj odborným s prístupom zo strany personálu

+ - v tomto obchode som vždy kúpila kvalitný tovar

- - snowboardové topánky sme museli meniť, lebo nesedela veľkosť, zišla by sa podrobnejšia tabuľka veľkostí, tak ako je to pri oblečení

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber