Tubbs Journey 25

Obj. číslo: 4173360

Snežnice Tubbs Journey 25 sú ideálne pre dlhé túry v najrôznejších snehových podmienkach a terénoch. Vďaka mnohým užitočným technológiám sú pohodlné a ľahko ovládateľné.

viac info

Pôvodne 179,95 €

Ušetríte 20,05 € (-11 %)

159,90 €

Popis tovaru

Snežnice Tubbs Journey pre dlhé zimné túry. Sú konštruované pre širokú škálu terénov. Sú to pohodlné a ľahko ovládateľné snežnice obsahujúce veľa užitočných prvkov ako je viazanie 180Tour™ ovládateľné cez jednu pracku a podpera pod pätu - ActiveLift 16°. Veľmi veľa prvkov za bezkonkurenčnú cenu.

 

- inovatívny, biomechanický hliníkový rám Fit-Step™ znižuje otrasy prenášajúce sa pri chôdzi na  bedrové, kolenné a členkové kĺby.
- odolná trvácna výplň hlinikového rámu s mäkkou textúrou SoftTec™ poskytuje výborné nadnášanie a vztlak v hlbokom snehu.
  
- dizajn Rotating Toe Cord umožňuje pätovej časti snežnice uvoľnene padnúť (otrasenie snehu), znižuje námahu a uľahčuje výstup

- otočný bod, ktorý sa nachádza pod nohou umožňuje trakčným zubom mačiek lepšie zaborenie do snehu.

- nové viazanie 180Tour s jemne nastaviteľnými popruhmi pre ľahné a rýchle nastavenie

- bočnýé laloky viazania Control Wings™ pre presné napasovanie širokej škály pánskych a dámskych veľkostí

- kompaktné karbonovo oceľové mačky - Talon™ poskytujú neustály kontakt na väčšine terénov, vďaka centrálnemu uloženiu pod pätou sú učinné pri zostupoch a traverzoch

- veľkosť: 25

- rozmery: 20x64 cm

- nosnosť: do 90 kg

- sezóna 12/13

Parametre

Výrobca (Tubbs)

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber