Travellunch Nasi Goreng - lactose free

Obj. číslo: 7290000004

Dehydratované jedlo Travellunch Nasi Goreng - lactose free je vhodné ako na expedičné účely tak aj na výlety mimo civilizáciu.

viac info

Pôvodne 9,95 €

Ušetríte 0,80 € (-8 %)

9,15 €

Popis tovaru

Expedičná dehydratovaná strava Travellunch Nasi Goreng - lactose free je vhodná pre pobyt mimo civilizáciu. Balíček obsahuje porciu dehydratovaného jedla, ktorý obsahuje všetky potrebné živiny a kalórií pre športové aktivity. Ide o kvalitnú obľúbenú stravu od cyklistov na víkendové výlety až po expedície. Oproti klasickým instantným jedlám sa líši komplexnou nutričnou hodnotou, odolným balení a dlhou životnosťou. Travellunch je vyrobený z kvalitných mrazených/sušených potravín, kde na prípravu stačí do otvoreného sáčka zaliať horúcu vodu, zamiešať, zatvoriť a počkať cca 5-10 minút.

 

  • Zloženie: 54% ryža, biela kapusta, palmový olej, 5% praženej cibule, 4% kura, 1,3% sojová omáčka, hrozienka, cibuľa, srvátka, maslový prášok, korenie, upravený krob, maltodextrin, droždie, bylinky, kari, soľ
  • Alergény: lepok, sója
  • Energia (100 g): 1690 kj, 400 kcal
  • 12 g bielkoviny, 63 g sacharidy, 9,5 g tuky
  • hmotnosť: 250 g (1-2 porcie)

Parametre

Výrobca (Travellunch)

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jarmila, 19. 1. 2017

Ak budem potrebovať v budúcnosti tovar športového sortimentu, určite si znovu vyberiem obchod sportrysy. Obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom.

+ Našla som tu tovar, ktorý som hľadala a ktorý vyhovel mojim predstavám. Vybavovanie mojej objednávky bolo veľmi pružné. Oneskorenie dodávky spôsobila pošta, možno kvôli nepriaznivému počasiu.

- Nenašla som žiadne nedostatky a zápory.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber