Travellunch Beef Stroganoff with Rice

Obj. číslo: 7291014

Dehydratované jedlo Travellunch Beef Stroganoff with Rice je vhodné ako na expedičné účely tak aj na výlety mimo civilizáciu.

viac info

Pôvodne 9,50 €

Ušetríte 0,80 € (-8 %)

8,70 €

Popis tovaru

Expedičná dehydratovaná strava Travellunch Beef Stroganoff with Rice je vhodná pre pobyt mimo civilizáciu. Balíček obsahuje porciu dehydratovaného jedla, ktorý obsahuje všetky potrebné živiny a kalórií pre športové aktivity. Ide o kvalitnú obľúbenú stravu od cyklistov na víkendové výlety až po expedície. Oproti klasickým instantným jedlám sa líši komplexnou nutričnou hodnotou, odolným balení a dlhou životnosťou. Travellunch je vyrobený z kvalitných mrazených/sušených potravín, kde na prípravu stačí do otvoreného sáčka zaliať horúcu vodu, zamiešať, zatvoriť a počkať cca 5-10 minút.

 

  • Zloženie: 49% ryža, 8% hovädzie mäso, palmový olej, srvátkový protein, sušená smotana, maslový prášok, paradajky, cibuľa, paprika, korenie, modifikovaný škrob, bylinky, aromatické látky, kvasnice, maltodextrin, soľ, huby
  • Alergény: mlieko, stopy lepku a zeleru
  • Energia (100 g): 1816 kj, 432 kcal
  • 13 g bielkoviny, 59 g sacharidy, 15  g tuky
  • hmotnosť: 250 g (1-2 porcie)

Parametre

Výrobca (Travellunch)

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber