Therm-a-Rest Trail Lite large zelená

Obj. číslo: 7244406

Najpredávanejšie samonafukovacia karimatka Therm-A-Rest Trail Lite s dobrým pomerom ceny a kvality.

viac info

Pôvodne 82,95 €

Ušetríte 6,65 € (-8 %)

76,30 €

Popis tovaru

Therm-a-Rest Trail Lite sa vyznačuje veľmi dobrým pomerom medzi cenou a kvalitou. Hodí sa pre každého, kto chce mať spoľahlivý výrobok za priaznivú cenu a nehľadá extrémne vlastnosti, ako napr hmotnosť (karimatka NeoAir) alebo maximálnu izoláciu (karimatka TrailPro).
 
- tepelný koeficient: 3,4R
- rozmery: 63cm x 196 cm x 3,8 cm
- rozmery zbalenej: 33cm x 16 cm
- hmotnosť: 1110 g

Parametre

Druh Samonafukovacia
Rozmery 63x196cm
Hrúbka 3,8cm
Hmotnosť 1110g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber