Sporten Perun Women + Salomon SNS Profil Auto W

Akciový bežkársky set Sporten Perun Women + Salomon SNS Profil Auto W určený pre ženy, ktorý ponúka krásne a nevšedné bežky, vhodné predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.

 

 

 

 

viac info

Položky setu:

Sporten Perun Women

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Salomon SNS Profil Auto Women

Pôvodne 154,85 €

Ušetríte 34,95 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaruKrásne a nevšedné bežky Sporten Perun Women pre nevšedné a aktívne ženy. Okrem mimoriadne atraktívneho dizajnu sú aj mimoriadne kvalitné. Obsahujú celodrevené jadro a kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom, takže sú nenáročné na údržbu a prípravu. Tieto bežky sú určené predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- jadro je tvorené kombináciou bukového a topoľového dreva, ktoré zaisťujú tuhosť, pružnosť i stabilitu.
 
Dĺžka / Odporúčaná váha lyžiara 
166 cm: 50-60 kg
174 cm: 60-70 kg

 Jednoduché viazanie na bežky Salomon SNS Profil Auto Women pre klasickú techniku vhodné k rekreačnému a turistickému použitiu. Viazanie je určené pre ženy a má kratšiu vodiacu lištu než viazanie pre mužov. Nástup do viazania ("nacvaknutie" topánky) je jednoduchá záležitosť, bez nutnosti zohýnať sa.Odopnutie ("vycvaknutie) sa realizuje tlakom hrotu bežeckej palice na špičku viazania, teda tak tiež bez nutnosti zohýnať sa.

 

  • Viazanie je vhodné pre systémy SNS i SNS Pilot.

 

Parametre

Druh Classic
Druh viazania Classic
Jadro Woodcore
Typ viazania SNS
Režim upnutia Auto
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Salomon)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Salomon

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Mano, 22. 1. 2017

Rozumeju tomu co ponukaju

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber