Sporten Perun Women + Salomon Prolink Access CL

Akciový dámsky bežkársky set Sporten Perun Women + Salomon Prolink Access CL je určený predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.

viac info

Položky setu:

Sporten Perun Women

Salomon Prolink Access CL

Pôvodne 155,85 €

Ušetríte 35,95 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaru

Pri objednaní tohto setu uveďte do poznámky dĺžku topánky, na ktorú Vám viazanie nastavíme.Krásne a nevšedné bežky Sporten Perun Women pre nevšedné a aktívne ženy. Okrem mimoriadne atraktívneho dizajnu sú aj mimoriadne kvalitné. Obsahujú celodrevené jadro a kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom, takže sú nenáročné na údržbu a prípravu. Tieto bežky sú určené predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- jadro je tvorené kombináciou bukového a topoľového dreva, ktoré zaisťujú tuhosť, pružnosť i stabilitu.
 
Dĺžka / Odporúčaná váha lyžiara 
166 cm: 50-60 kg
174 cm: 60-70 kg

 Ľahké viazanie na bežky Salomon Prolink Access CL vhodné na rekreačné a turistické použitie klasickou technikou. Topánka sa do viazania upína pomocou ergonomicky tvararovanej páčky. Systém prolink umožňuje použitie obuvi NNN a Prolink, pri čom sa používa klasické Salomon SNS rozmiestnenie skrutiek. 

 

  • ovládanie: manuál
  • Flex:85
  • výrobcom udávaná hmotnosť: 258 g
  • systém upínania: NNN, Prolink

Parametre

Druh Classic
Druh viazania Classic
Jadro Woodcore
Typ viazania NNN, Prolink
Režim upnutia Manual
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Salomon)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Salomon

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Simona, 25. 12. 2016

+ rýchlosť dodania

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber