Sporten Perun Women + Rossignol T3 Automatic

Akciový dámsky bežkársky set Sporten Perun Women + Rossignol T3 Automatic je určený predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.

viac info

Položky setu:

Sporten Perun Women

Rossignol T3 Automatic

Pôvodne 154,80 €

Ušetríte 34,90 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaru

Pri objednaní tohto setu uveďte do poznámky dĺžku topánky, na ktorú Vám viazanie nastavíme.Krásne a nevšedné bežky Sporten Perun Women pre nevšedné a aktívne ženy. Okrem mimoriadne atraktívneho dizajnu sú aj mimoriadne kvalitné. Obsahujú celodrevené jadro a kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom, takže sú nenáročné na údržbu a prípravu. Tieto bežky sú určené predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- jadro je tvorené kombináciou bukového a topoľového dreva, ktoré zaisťujú tuhosť, pružnosť i stabilitu.
 
Dĺžka / Odporúčaná váha lyžiara 
166 cm: 50-60 kg
174 cm: 60-70 kg

 Ideálne ľahké automatické viazanie pre rekreačných lyžiarov. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla s lyžiarskou paličkou. Viazanie má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu.

 

- tvrdosť viazania 40 shore
- mechanizmus Automatic
- hmotnosť viazania 305gr / pair

Parametre

Druh viazania Classic
Druh Classic
Typ viazania NNN
Jadro Woodcore
Režim upnutia Auto
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Rossignol)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Rossignol

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Alena Varechová, 23. 7. 2016

Všetko OK....

+ Rýchlost vybavenia

- Nemá

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber