Sporten Perun + Salomon SNS Profil Auto Universal 15/16

Akciový bežkársky set Sporten Perun + Salomon SNS Profil Auto Universal 15/16 je určený pre aktívne športovanie. Vhodný pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním a aj pre vyššie hmotnostné kategórie.

viac info

Položky setu:

Sporten Perun

Salomon SNS Profil Auto Universal 15/16

Pôvodne 155,85 €

Ušetríte 35,95 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaruBežky Sporten Perun sú určené pre aktívne športovanie. Veľmi vhodné pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním. Táto lyža má mimoriadne kvalitné drevené jadro a vysoko kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom (kvalitnejšia obdoba šupiny). Tieto bežky sú vhodné aj pre vyššie hmotnostné kategórie a lyžiarov, ktorí by kvôli vyššej hmotnosti inak potrebovali veľmi dlhú bežku. Skĺznica s vysokou hustotou molekúl si vyžaduje len minimálnu údržbu a napriek tomu si dlhodobo zachováva konštantné vlastnosť, a tak zaručuje maximálny komfort. Je to podobná bežka ako RUBICON, respektíve jej užšia a rýchlejšia obdoba vhodná predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- skladá sa z viacerých častí výberového, veľmi kvalitného dreva.
- žiadny doposiaľ vyvinutý materiál nedokázal nahradiť výnimočné vlastnosti dreva!
- 3d tvarovaný povrch: táto technológia výrazne zvýši torznú tuhosť lyže, a samozrejme vylepšuje vzhľad bežky 
- skĺznica HM EXTRUDED BASE
 
Dĺžka / hmotnosť lyžiara 
166 cm: 60-75 kg
174 cm: 75-90 kg 
182 cm: 85-100 kg
190 cm: 95-110 kg
198 cm: 100-115 kg

 Jednoduché viazanie na bežky Salomon SNS Profil Auto Universal pre klasickú techniku vhodné k rekreačnému a turistickému použitiu.Slovo Universal v názve viazania vystihuje jeho určenie pre mužov i ženy. Dlhá vodiaca lišta umožňuje použiť rôzne veľkosti topánok.Nástup do viazania ("nacvaknutie" topánky) je jednoduchá záležitosť, bez nutnosti zohýnať sa. Odopnutie ("vycvaknutie) sa realizuje tlakom hrotu bežeckej palice na špičku viazania, teda tak tiež bez nutnosti zohýnať sa.

 

  • Viazanie je vhodné pre systémy SNS i SNS Pilot.

 

Parametre

Druh Classic
Druh viazania Classic
Jadro Woodcore
Typ viazania SNS-Pilot (2 body pripnutia)
Režim upnutia Auto
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Salomon)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Salomon

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber