Sporten Perun + Salomon SNS Profil Auto M

Akciový bežkársky set Sporten Perun + Salomon SNS Profil Auto M je určený pre aktívne športovanie. Vhodný pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním a aj pre vyššie hmotnostné kategórie.

viac info

Položky setu:

Sporten Perun

Salomon SNS Profil Auto M

Pôvodne 154,85 €

Ušetríte 34,95 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaruBežky Sporten Perun sú určené pre aktívne športovanie. Veľmi vhodné pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním. Táto lyža má mimoriadne kvalitné drevené jadro a vysoko kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom (kvalitnejšia obdoba šupiny). Tieto bežky sú vhodné aj pre vyššie hmotnostné kategórie a lyžiarov, ktorí by kvôli vyššej hmotnosti inak potrebovali veľmi dlhú bežku. Skĺznica s vysokou hustotou molekúl si vyžaduje len minimálnu údržbu a napriek tomu si dlhodobo zachováva konštantné vlastnosť, a tak zaručuje maximálny komfort. Je to podobná bežka ako RUBICON, respektíve jej užšia a rýchlejšia obdoba vhodná predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- skladá sa z viacerých častí výberového, veľmi kvalitného dreva.
- žiadny doposiaľ vyvinutý materiál nedokázal nahradiť výnimočné vlastnosti dreva!
- 3d tvarovaný povrch: táto technológia výrazne zvýši torznú tuhosť lyže, a samozrejme vylepšuje vzhľad bežky 
- skĺznica HM EXTRUDED BASE
 
Dĺžka / hmotnosť lyžiara 
166 cm: 60-75 kg
174 cm: 75-90 kg 
182 cm: 85-100 kg
190 cm: 95-110 kg
198 cm: 100-115 kg

 Pánske viazanie na bežky Salomon SNS Profil Auto M určené na klasické bežecké lyžovanie. Dlhšia vodiaca lišta poskytuje dobrú kontrolu lyže.

 

Nazúvací systém – automatické viazanie

Flexe 105

Vodiaca lišta po celej dĺžke topánky

Systém SNS® PROFIL®

Parametre

Druh viazania Classic
Druh Classic
Typ viazania SNS
Jadro Woodcore
Režim upnutia Auto
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Salomon)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Salomon

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jurdo, 29. 9. 2016

100% rychlost pruznost kvalita

+ rychlost jednania a kvalita komunikacie

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber