Sporten Perun + Rossignol T3 Automatic

Akciový bežkársky set Sporten Perun + Rossignol T3 Automatic je určený pre aktívne športovanie. Veľmi vhodný pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním.

viac info

Položky setu:

Sporten Perun

Rossignol T3 Automatic

Pôvodne 154,80 €

Ušetríte 34,90 € (-0 %)

119,90 €

Popis tovaru

Pri objednaní tohto setu uveďte do poznámky dĺžku topánky, na ktorú Vám viazanie nastavíme.Bežky Sporten Perun sú určené pre aktívne športovanie. Veľmi vhodné pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním. Táto lyža má mimoriadne kvalitné drevené jadro a vysoko kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom (kvalitnejšia obdoba šupiny). Tieto bežky sú vhodné aj pre vyššie hmotnostné kategórie a lyžiarov, ktorí by kvôli vyššej hmotnosti inak potrebovali veľmi dlhú bežku. Skĺznica s vysokou hustotou molekúl si vyžaduje len minimálnu údržbu a napriek tomu si dlhodobo zachováva konštantné vlastnosť, a tak zaručuje maximálny komfort. Je to podobná bežka ako RUBICON, respektíve jej užšia a rýchlejšia obdoba vhodná predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- skladá sa z viacerých častí výberového, veľmi kvalitného dreva.
- žiadny doposiaľ vyvinutý materiál nedokázal nahradiť výnimočné vlastnosti dreva!
- 3d tvarovaný povrch: táto technológia výrazne zvýši torznú tuhosť lyže, a samozrejme vylepšuje vzhľad bežky 
- skĺznica HM EXTRUDED BASE
 
Dĺžka / hmotnosť lyžiara 
166 cm: 60-75 kg
174 cm: 75-90 kg 
182 cm: 85-100 kg
190 cm: 95-110 kg
198 cm: 100-115 kg

 Ideálne ľahké automatické viazanie pre rekreačných lyžiarov. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla s lyžiarskou paličkou. Viazanie má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu.

 

- tvrdosť viazania 40 shore
- mechanizmus Automatic
- hmotnosť viazania 305gr / pair

Parametre

Druh viazania Classic
Druh Classic
Typ viazania NNN
Jadro Woodcore
Režim upnutia Auto
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten, Rossignol)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Rossignol

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

21. 10. 2016

dobry obchod nakupil by som tu ak by som potreboval nieco co by nemali nikde inde

+ odberne miesto v bratislave

- nema kamennu predajnu v bratislave so vsetkym tovarom

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber