Sporten Perun

Obj. číslo: 6933007

Sporten Perun sú určené pre aktívnych užívateľov. Táto bežka má mimoriadne kvalitné drevené jadro a vysoko kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom (kvalitnejšia obdoba šupiny).

viac info

Pôvodne 118,90 €

Ušetríte 9,55 € (-8 %)

109,35 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Bežky Sporten Perun sú určené pre aktívne športovanie. Veľmi vhodné pre užívateľov, ktorí preferujú kratšie bežky a nemajú chuť trápiť sa so zložitým voskovaním. Táto lyža má mimoriadne kvalitné drevené jadro a vysoko kvalitnú skĺznicu s lisovaným protišmykom (kvalitnejšia obdoba šupiny). Tieto bežky sú vhodné aj pre vyššie hmotnostné kategórie a lyžiarov, ktorí by kvôli vyššej hmotnosti inak potrebovali veľmi dlhú bežku. Skĺznica s vysokou hustotou molekúl si vyžaduje len minimálnu údržbu a napriek tomu si dlhodobo zachováva konštantné vlastnosť, a tak zaručuje maximálny komfort. Je to podobná bežka ako RUBICON, respektíve jej užšia a rýchlejšia obdoba vhodná predovšetkým do stopy a do nenáročného voľného terénu.
 
 
- drevené jadro 3D SHAPE
- skladá sa z viacerých častí výberového, veľmi kvalitného dreva.
- žiadny doposiaľ vyvinutý materiál nedokázal nahradiť výnimočné vlastnosti dreva!
- 3d tvarovaný povrch: táto technológia výrazne zvýši torznú tuhosť lyže, a samozrejme vylepšuje vzhľad bežky 
- skĺznica HM EXTRUDED BASE
 
Dĺžka / hmotnosť lyžiara 
166 cm: 60-75 kg
174 cm: 75-90 kg 
182 cm: 85-100 kg
190 cm: 95-110 kg
198 cm: 100-115 kg

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Classic
Jadro Woodcore
Sklznica So šupinami

Výrobca (Sporten)

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber