Sporten Forester Wax + Rossignol T3 Automatic

Sporten Forester je bežecká backcountry bežka bez šupín, vhodná do akéhokoľvek terénu. Spolu s viazaním Rossignol T3 Automatic vytvára skvelý backcountry set vhodný pre rekreačných bežkárov.

viac info

Položky setu:

Sporten Forester Wax

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Rossignol T3 Automatic

Pôvodne 155,89 €

Ušetríte 64,99 €

90,90 €

Popis tovaru

Pri objednaní tohto setu uveďte do poznámky dĺžku topánky, na ktorú Vám viazanie nastavíme.Lyže Sporten Forester, s hladkou sklznicou, na backcountry bežecké lyžovanie s univerzálnou geometriou a schopnosťou pohybu. Sú vhodné do akéhokoľvek snežného terénu aj do stopy.

 

- extrudovaná sklznica (bez šupín)

- odľahčené drevené jadro z topole

- štruktúrovaná vrchná fólia

- sklolaminát roving

- oceľové hrany

- profil 60-50-55Ideálne ľahké automatické viazanie pre rekreačných lyžiarov. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla s lyžiarskou paličkou. Viazanie má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu.

 

- tvrdosť viazania 40 shore
- mechanizmus Automatic
- hmotnosť viazania 305gr / pair

Parametre

Druh viazania Classic
Druh Backcountry
Typ viazania NNN
Jadro Woodcore (topoľ)
Režim upnutia Auto
Krojenie (rozmery-mm) 60-50-55
Sklznica Bez šupin

Výrobca (Sporten, Rossignol)

Sporten

Česká firma Sporten špecializujúca sa na bežky, lyže a snowboardy. Základy podniku vznikali už pred 110 rokmi, keď sa v tej dobe vyrábali lyže v malých remeselných dieľňach. Odvtedy sa však veľa zmenilo a od roku 1950 vznikla spoločnosť Sporten. V roku 1962 boli vyrobené prvé laminátové bežky na svete, a to práve v Českej Republike v podniku Sporten. Spoločnosť je rýdzo Česká a dbá na tradície pri výrobe každého kusu.

Rossignol

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

bibula, 18. 9. 2016

určite odporúčam

+ komunikácia,ochota

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber