Singing Rock Tofana Complete

Obj. číslo: 6794401

Singing Rock Tofana Complete je tlmič pádovej energie pre zaistené cesty – via ferrata

viac info

Pôvodne 68,95 €

Ušetríte 5,55 € (-8 %)

63,40 €

Popis tovaru

Singing Rock Tofana Complete ponúka okrem štandardných výhod nový indikátor pádu, ktorý vám na prvý pohľad povie, či bol konkrétny tlmič aktivovaný a je potrebné ho vymeniť. Karabíny Keylock so slide poistkou podľa normy EN 12275. Samotný tlmič pádu je krytý obalom z odolného materiálu. Dĺžka tlmiča je 120 cm. Set je vybavený centrálnym okom na odsadnutie, farebne odlíšenými elastickými popruhmi s pružnou dĺžkou 50 až 90 cm. Určené pre osoby s hmotnosťou 50 až 120 kg.

 

  • Hmotnosť: 430 g
  • Farba: žltá / čierna

Parametre

Pohlavie Unisex
Hmotnosť 430g

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber