Singing Rock Profi Worker Standart III

Obj. číslo: 6794403

Plne nastaviteľný úväz Singing Rock Profi Worker Standart III je vhodný pre polohovanie, zostup, výstup a záchranu.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 123,00 €

Ušetríte 9,85 € (-8 %)

113,15 €

Popis tovaru

Singing Rock Profi Worker Standart III je plne nastaviteľný úväz pre zachytenie pádu s polstrovaným bedrovým pásom, nohavičkami a ramennými popruhmi. Je vhodný pre polohovanie, zostup, výstup a záchranu. Spony easy-lock zaručujú pohodlne nastavenie úväzu. Špeciálne anatomické tvarované polstrovanie pásu, ramenných popruhov a nohavičiek zaručuje maximálny komfort pri práci. Popruhy pre spojenie nohavičiek s bedrovým pásom sú vyrobené s PES tkaniny pre vyššiu odolnosť proti oderu. Predné a zadné naväzovacie body pre zachytenie pádu sú podľa normy EN 361 dodatočne označené ,,A,,, predný naväzovací bod pre pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie ( EN 813, EN 358), 2 postranné body pre polohovanie s možnosťou nastavenia polohy (EN 358), 2 veľké pútka na materiál s nosnosťou do 15kg. Identifikačný a metodický štítok. Spony easy-lock umožňujú plynulé a rýchle nastavenie. Pre vyššiu odolnosť voči korózií oceľové spony ošetrené technológiou  E-coating a duralové polohovacie body eloxovanim.

 

  • hmotnosť: 1650g (veľ. M/L) (+/-15g)

 

Parametre

Určenie Horolezectvo

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber