Singing Rock Profi Worker Standard XL

Obj. číslo: 6791003

Singing Rock Profi Worker Standard je ideálny pracovný postroj pre všeobecné využitie. Hodí sa pre prácu vo vise, polohovanie, ale aj pre zachytenie pádu. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 129,40 €

Ušetríte 10,40 € (-8 %)

119,00 €

Popis tovaru

Plne nastavitelný úväz pre zachytenie pádu s polstrovaným bedrovým pásom, nohavičkami a ramennými popruhmi. Hodí sa pre polohovanie, zostup, výstup a záchranu. Spony easy lock robia úväz vhodným pre všetkých. Predné a zadné naväzovacie body pre zachytenie pádu. Dve veľké pútka na materiál + štyri textilné pútka na brašne s náradím. Sloty navrhnuté pre zavesenie drahého náradia ako motorová píla, vàtačka a pod. Rovný naväzovací bod na chrbáte neprekáža pri nesení batohu, alebo dýchacieho prístroja. Vyrába sa vo veľkostiach S, M/L a XL.

- hmotnosť: 1720 g/ML

Parametre

Určenie Práca vo vise
Oddeliteľný hrudný postroj Nie
Pripojovacie body Predný, Zadný, Bočné
Hmotnosť 1720 g

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber