Singing Rock Hypnos HMS Screw

Obj. číslo: 6799011

Singing Rock Hypnos Screw je klasická HMS karabína na istenie, zlaňovanie, alebo zriaďovanie istiacich stanovísk.

viac info

Pôvodne 10,70 €

Ušetríte 0,90 € (-8 %)

9,80 €

Popis tovaru

Ľahká a kompaktná HMS karabína pre istenie polovičným lodným uzlom alebo istiacou pomôckou. Pre lepšiu orientáciu je šrúbovacia poistka zámku v troch farbách. Key lock zámok.

 

 

- pevnosť pozdĺžne: 22 kN

- pevnosť priečne: 7 kN

- pevnosť otvorený zámok: 7 kN

- hmotnosť: 71 g

Parametre

Poistka zámku Šrúbovacia
Hmotnosť 71 g
Pevnosť pozdĺžna 22 kN
Pevnosť priečna 7 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 7 kN

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber