Singing Rock Guru

Obj. číslo: 6791002

Singing Rock Guru je univerzálny sedák určený pre športové lezenie a hory. Jeho hlavnou výhodou je nízka hmotnosť a možnosť všeobecného použitia.

viac info

Pôvodne 51,50 €

Ušetríte 11,60 € (-22 %)

39,90 €

Popis tovaru

Univerzálny úväz pre lezenie na skalách a v horách. Zosilené naväzovacie body inovovaná konštrukcia nohavičiek.Polstrovaný a priedušný pás i nohavičky. Farebne odlíšené istiace oko pre vyššiu bezpečnosť. Priedušná PES látka s vysokou oderuodolnosťou + perforovaná pena EVA s piemerom otvorov 5 mm + 3D stavba (štruktúra). Spony na nohavičkách dovoľujú dokonale upraviť sedák na vašu postavu a prispôsobiť sa danej aktivite. 4 pútka na materiál. Odpojiteľné zadné doťahovacie gumičky. 3 patentované rock&lock spony. 2 x úchyt pre plastové karabíny (nosiče materiálu). Revolučný BMI systém nastavenia pásu. 

 

Veľkosť / Obvod pásu / Obvod nohavičky:

XS 65 - 75 cm 50 - 55 cm

S 70 - 80 cm 50 - 55 cm

M 75 - 85 cm 55 - 60 cm

L 80 - 90 cm 60 - 65 cm

XL 85 - 95 cm 65 - 70 cm

XXL 90 - 100 cm 65 - 70 cm

Parametre

Pohlavie Unisex
Počet spôn 3
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber