Singing Rock Bala

Obj. číslo: 6793003

Singing Rock Bala je celotelový úväz pre najmenších horolezcov. Je určený pre deti s výškou 95-125 cm a maximálnou hmotnosťou 40 kg.

viac info

Pôvodne 45,80 €

Ušetríte 3,70 € (-8 %)

42,10 €

Popis tovaru

Singing Rock Bala je celotelový úväz pre najmenších horolezcov, ktorí chcú začať svoje pokusy na stene, alebo na skalách. Jedna univerzálna veľkosť je určená pre deti s výškou 95-125 cm a maximálnou hmotnosťou 40 kg. Predný naväzovací bod je vyrobený z duralového krúžku pre maximálnu bezpečnosť pri naväzování (vnútorný/vonkajší priemer 28 mm/ 52 mm). Zadný naväzovací bod slúži pre lanové centrá a parky podľa normy EN 122 77 type B. Široký popruh na nohavičkách a chrbáte pre väčšie pohodlie, plne nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy, 4 prevliekacie spony pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa, spony ramenných popruhov umiestnené na zadnej strane pre lepší komfort pri pohybe a pre ľahšiu kontrolu a bezpečnosť. Nohavičky a ramenné popruhy sú farebne odlíšené.


Hmotnosť: 350 g (± 15 g)
Veľkosť: UNI

Parametre

Pohlavie Detské
Počet spôn 4
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Singing Rock)

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Mini, 2. 2. 2017

Veľmi rýchle odoslanie,asi 1 z mála, tovar bol v originálnom balení, vyzeral tak ako aj bol ilustrovaný ,som veľmi spokojná .

+ pomerne slušný výber zimnej športovej obuvi

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber